Поліклініка №1 Оболонського району Києва

Поліклініка №1 Оболонського району Києва
У будні: 8.00-20.00
У суботу: 9.00 - 15.00
В неділю: вихідний
Опис

Реєстратура

  • 418-62-71
  • 419-75-08

Графік роботи лікарів

Розклад на фото актуальний на 3.11.2018

Доросла поліклініка вул. Йорданська 26 Оболонський район Києва

Доросла поліклініка вул. Йорданська 26 Оболонський район Києва

Доросла поліклініка вул. Йорданська 26 Оболонський район Києва

Доросла поліклініка вул. Йорданська 26 Оболонський район Києва

Доросла поліклініка вул. Йорданська 26 Оболонський район Києва

  • (044) 426-89-74 – старша медична сестра Вавуліна Світлана Петрівна

СпеціальністьПІБКабінетПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1Завідувач філії, лікар-офтальмологІванова Вікторія Петрівна33010:00-12:0010:00-13:0010:00-12:0010:00-13:0010:00-12:00
2лікар-офтальмологКубрак Наталія Вікторівна30409:00-13:00-16:00-20:00--
3лікар-офтальмологСкляренко Лариса Віталіївна30509:00-14:0015:00-20:00-09:00-14:0009:00-14:00
4лікар-хірургКалина Роман Анатолійович50814:00-19:0008:00-13:0014:00-19:0008:00-13:0014:00-19:00
5лікар-хірургРевуцький Михайло Володимирович50615:00-20:0008:00-13:0015:00-20:0008:00-13:0014:00-19:00
6лікар-хірургГорбачук Алла Панкратівна50610:00-13:00---10:00-13:00
7лікар-хірургВербицький Ігор Володимирович506-14:00-18:00-14:00-18:00-
8лікар-травматологПеревертнюк Юрій Анатолійович50214:00-19:0008:00-11:0014:00-19:0008:00-11:0014:00-19:00
9лікар-травматологРибойчук Ігор Орестович50209:00-14:0011:00-16:0009:00-14:0011:00-16:0009:00-14:00
10лікар-урологЗінченко Андрій Володимирович51309:00-14:0014:00-19:0009:00-14:0009:00-14:0009:00-14:00
11лікар-урологКозярін Євген Іванович51314:00-16:0008:00-14:0014:00-16:0008:00-14:0014:00-16:00
12лікар-урологТарасенко Микола Іванович51316:00-18:00-16:00-18:00-16:00-18:00
15лікар-онкологШванська Неля Леонідівна31113:00-18:0008:00-13:0013:00-18:00-08:00-13:00
16лікар-неврологРоманюк Світлана Олександрівна33108:00-12:0008:00-12:0008:00-12:0008:00-12:0008:00-12:00
26лікар-ендокринологЛяшко Леся Валентинівна31412:00-17:0009:00-14:0009:00-14:00-09:00-14:00
27лікар-ендокринологГлоба Євгенія Вікторівна311-16:30-19:30-16:30-19:30-
28лікар-ендокринологЛук'янов Валерій Григорович31409:00-14:0014:00-19:0014:00-19:00-14:00-19:00
29лікар-інфекціоністБацюра Ганна Володимирівна31214:00-17:0008:00-13:00-08:00-13:00-
30лікар-інфекціоністДегтяренко Ольга Михайлівна31210:00-14:0013:00-17:0010:00-14:0013:00-17:0010:00-14:00
31Зав. акушерсько-гінекологічним відділеннямПотапенко Наталія Петрівна209-09:00-12:00-09:00-12:00-
45Зав. рентгенологічним відділеннямВороніна Тетяна Петрівна30309:00-14:0009:00-14:0009:00-14:0009:00-14:0009:00-14:00
46рентген кабінет31808:15-13:0008:15-13:0008:15-13:0008:15-13:0008:15-13:00
47кабінет флюорографії ОГК30108:15-17:0008:15-17:0008:15-17:0008:15-17:0008:15-17:00
48лікар УЗДОлещенко Дмитро Олександрович51208:00-11:0008:00-11:0008:00-11:0008:00-11:0008:00-11:00
49лікар УЗДМножинський Георгій Олегович51215:00-19:0015:00-19:0011:00-17:0011:00-17:0011:00-17:00
50лікар УЗДКравцова Леся Олександрівна51212:00-15:0012:00-15:00---
51Завідувач клініко-діагностичної лабораторіїСамойлова Зоя Федорівна71108:00-17:0008:00-17:0008:00-17:0008:00-17:0008:00-17:00
52Завідувач денним стаціонаром(соматичний)Анджапарідзе Нона Пантікоївна71408:00-16:0008:00-16:0008:00-16:0008:00-16:0008:00-16:00
53Завідувач відділенням відновного лікуванняЖивиця Світлана Борисівна22410:30-18:1508:00-15:4210:30-18:1510:30-18:1508:00-15:42
54Завідувач відділенням профілактикиБойчук Марія Архипівна33208:00-16:0008:00-16:0008:00-16:0008:00-16:0008:00-16:00
55лікар-дерматологЗавадська Тетяна Миколаївна11308:00-15:3008:00-15:3008:00-15:3008:00-15:3008:00-15:30
56Заідувач відділенням, лікар з функціональної діагнМаматова Світлана Іванівна30608:00-20:0008:00-20:0008:00-20:0008:00-20:0008:00-20:00
57Кабінет ЕКГ30609:00-12:0009:00-12:0009:00-12:0009:00-12:0009:00-12:00
58Кабінет ЕКГ30614:00-16:0014:00-16:0014:00-16:0014:00-16:0014:00-16:00
59Кабінет ЕКГ30617:00-19:0017:00-19:0017:00-19:0017:00-19:0017:00-19:00
60Кабінет РВГ, холтер31312:00-13:3012:00-13:3012:00-13:3012:00-13:3012:00-13:30
61Кабінет реовазографії31316:00-17:0016:00-17:0016:00-17:0016:00-17:0016:00-17:00
62Кабінет обстеження функції зовнішнього дихання31308:30-09:0008:30-09:0008:30-09:0008:30-09:0008:30-09:00

Філія № 3, КНП «КДЦ» Оболонського району

  • (044) 426-51-10  – старша медична сестра Федоренко Олена Валентинівна

СпеціальністьПІБКабінетПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1лікар-отоларингологМазуренко Марія Петрівна30514:00-19:0009:00-14:0011:00-16:0014:00-19:0009:00-14:00
2лікар-хірургУжинська Катерина Григорівна30412:00-14:00--12:00-14:00-
3лікар-кардіологКоцюбинська Ірина Володимирівна30214:00-19:0008:00-13:0009:00-14:0008:00-13:0008:00-13:00
4лікар-офтальмологКалініченко Любов Миколаївна30614:00-19:0008:00-13:0011:00-16:0014:00-19:0008:00-13:00
5лікар-інфекціоністКобко Зоя Володимирівна10408:00-13:0008:00-13:0008:00-13:0008:00-13:0008:00-13:00
6лікар-рентгенологКозлова Віра Василівна31413:00-16:0009:00-12:0009:00-12:0009:00-12:0009:00-12:00
7лікар-ортопедХристенко Юрій Олексійович--15:00-18:0009:00-13:00-14:00-17:00
8лікар з УЗД-діагностикиКостюк Олена Анатоліївна41508:00-13:0008:00-13:0008:00-13:0008:00-13:0008:00-13:00
9ЛогопедЯрова Тетяна Миколаївна21410:00-13:0015:00-19:0010:00-13:0015:00-19:0010:00-13:00
10завідувач клініко-діагностичної лабораторіїБатракова Галина Сергіївна-08:00-15:0008:00-15:0008:00-15:0008:00-15:0008:00-15:00
11кабінет ЛФКЦигульова Валентина Василівна22408:00-18:0008:00-18:0008:00-18:0008:00-18:0008:00-18:00
12кабінет масажуТимошенко Надія Михайлівна22308:00-18:0008:00-18:0008:00-18:0008:00-18:0008:00-18:00
13кабінет фізіотерапіїОстапчук Валентина Олександрівна22208:00-18:0008:00-18:0008:00-18:0008:00-18:0008:00-18:00

Відео
Графік роботи лікарів.

Розташування
Залишити відповідь

Увага!
Телефон “гарячої” лінії Міністерства охорони здоров’я України 0-800-801-333

Медичні заклади

Полікліники Києва по районах




Останні відгуки о лікарях