Поліклініка №6 м.Одеса

Поліклініка №6 м.Одеса
У будні: 8.00 - 20.00
У суботу: вихідний
В неділю: вихідний
Опис

Телефон: 048 797 2888

Розклад дійсний на 01 листопада 2021 року

ПІБкаб.пнвтсрчтпт  
БондарюкКабинет08:00-15:4208:00-15:4208:00-15:4208:00-15:4208:00-15:42
Игорь АнатольевичСегедская 17
Дерматовенеролог Зав.отд.
БородайКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0008:00-14:0014:00-20:00
Галина Петрівна306
Кардіолог
ВнучковаКабинет14:00-20:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Ірина Іванівна513
Офтальмолог
ГолубєваКабинет14:00-20:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Світлана Олексіївна309
Невропатолог
ГонорацкаяКабинет14:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:00
Анастасия Сергеевна511
Врач-отоларинголог
ГончарукКабинет14:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:00
Светлана ОлеговнаСегедская 17
Дерматовенеролог
ГорючаКабинет09:00-15:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:00
Зоя Володимирівна407
Завідувач фізіотерапевтичним відділенням
ГриджукКабинет
Денис Дмитриевич513
Врач-офтальмолог
ДериглазоваКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Людмила ЛьвовнаСегедская 17
Врач дерматовенеролог
ДзюбаКабинет08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Сергій Васильович505
Хірург
ДубинякКабинет10:00-13:4512:00-15:4510:00-13:4510:00-13:45
Марина Валентиновна310
Врач-невропатолог
ЖуравлёвКабинет08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Александр Валерьевич606
Зав. рентген. отделением
ИскендероваКабинет14:00-17:0008:00-11:0014:00-17:0008:00-11:0014:00-17:00
Яна ОлеговнаСегедская 17
Дерматовенеролог
КарнаухКабинет14:00-17:4508:00-11:4514:00-17:4508:00-11:45
Марина Володимирівна310
Невропатолог
КарповКабинет08:00-15:3012:30-20:0008:00-15:3012:30-20:0008:00-15:30
Александр Ростиславович515
Врач-хирург
КозаковскийКабинет14:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:00
Михаил ВалентиновичСегедская 170/180/180/180/180/18
Врач дерматовенеролог
КотовенкоКабинет08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Сергій Олександрович405
Проктолог
КотовенкоКабинет15:00-18:0015:00-18:0015:00-18:0015:00-18:0015:00-18:00
Сергій Олександрович502
Хірург
КудиноваКабинет08:30-19:3008:30-19:3008:30-19:3008:30-19:3008:30-19:30
Оксана Васильевна607
Маммография
КушнірКабинет12:00-17:0010:00-15:0012:00-17:0010:00-15:00
Емма Іванівна312
Голова оглядової комісії по проведенню обовязкових медичних оглядів працівників окремих професій (харчова комісія)
ЛісоваКабинет08:00-14:0014:00-20:0014:00-20:0014:00-20:0008:00-14:00
Наталя Євгенівна303
Врач-кардиолог
МельникКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Олег Петровичотоларинголог
Завідувач отоларингологічним відділенням
МоскалёваКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Светлана ВасильевнаСегедская 17
Дерматовенеролог
НикифороваКабинет
Светлана Кельсиевна205
Врач функциональной диагностики
ОбінякінаКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Тетяна Володимирівна406
Ендокринолог
ОсташевскаяКабинет14:00-20:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0014:00-20:00
Олена Анатоліївна316
Гастроентеролог
ПашкевичКабинет09:00-15:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:00
Росіна Вікторівна311
Завідувач терапевтичним відділенням,голова медичної комісії з огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів
ПогосянКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Павел МихайловичСегедская 17
Дерматовенеролог
ПознякКабинет08:00-11:3008:00-11:3015:30-18:3008:00-11:3015:30-18:30
Любов Вікторівнаалерголог
Пульмонолог
ПороховаКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Людмила ГеннадиевнаСегедская 17
Дерматовенеролог
ПрудкаяКабинет14:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:00
Нинэль ВикторовнаСегедская 17
Дерматовенеролог
СааковаКабинет
Наталя Арсенівна403
Дерматолог
СамойленкоКабинет14:00-20:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0014:00-20:00
Юлия Владимировна303
Врач-терапевт
СмотроваяКабинет12:00-17:0010:00-15:0012:00-17:0010:00-15:00
Комиссия Пищевая312
Должность
СтанчеваКабинет08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Наталія Ігнатіївнаголова комісії по попереднім та перiодичнiм медичним оглядам
Завідувач відділенням профілактики
ТітковаКабинет09:00-15:0008:00-14:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:00
Маргарита Миколаївнатерапевт
Завідувач Центром диспансеризації та психосоматичної реабілітації осіб постраждалих від аварії на ЧАЕС
ТріщенкоКабинет08:00-14:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:00
Ігор Андрійович403
Уролог
ТютюнниковКабинет08:00-14:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Олександр Вікторович409
Інфекціоніст
ЯворськаКабинет16:00-19:0008:00-11:0014:00-17:0016:00-19:0008:00-11:00
Ольга Вікторівна310
Невропатолог

Розташування

Розташування
Залишити відповідь

Реклама

Увага!
Телефон “гарячої” лінії Міністерства охорони здоров’я України 0-800-801-333

Медичні заклади

Полікліники Києва по районах




Останні відгуки о лікарях