Бохонько Ганна Миколаївна

Бохонько Ганна Миколаївна лікар

Лікар-педіатр дільничний.
Педіатр.

ЦПМСД №1 Подільського району — Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №7.

Кабінет 21.

Розклад роботи лікаря

ПнВтСрЧтПтСубВс
12:00-19:0010:00-17:0009:00-16:0012:00-19:0010:00-17:00--

Адреса прийому

Мапа Амбулаторія 7 на Курінівці

Like this post? Please share to your friends:
Поліклініки
Відгуки: 5
 1. Светлана

  Хамка и грубиянка , всегда опаздывает на прием ,даже когда есть эл. очередь, вне очереди приходят “ее клеенты”- по созвону или договоренности. На приеме частенько решает свои личные проблемы. Ставит часто диагноз не правильный

 2. Ольга С.

  Хочу выразить благодарность Анне Николаевной Бохонько.Доктор,которая умеет быстро поставить на ноги двоих моих сынишек,не прописывая дорогостоящих препаратов без необходимости(есть с кем сравнивать ранее).Огромное спасибо за отношение к нашей семье!дети ее очень любят.Будьте здоровы!

 3. Юлія

  Хочу подякувати лікарю Анне Миколаївни Бохонько.Вона відмінний спеціаліст!!Вона завжди надає мені та моїй дитині кваліфіковану допомогу!!Сама я інвалід,але і Чемпіонка Паралімпійскіх Ігор в Кореї 2018 року.Я дуже задоволена що моя дитина попала до такої лікарки.Дай Бог вам здоровья Анна Миколіана!!

 4. Оксана

  Хочу висловити щиру подяку лікарю – педіатру, людині, яка відповідально відноситься до своєї справи, що стала частинкою її життя. Я помітила це одразу по ставленню Ганни Миколаївни Бохонько до здоров’я моєї онучки. Лікар надала конкретні поради, зваживши ситуацію мого матеріального стану. Ретельно переглянула історію хвороби нашої дівчинки та чітко прописала поетапні дії по лікуванню. Ганна Миколаївна, велике спасибі!!!

 5. Тетяна

  Сьогодні в перший раз були на прийомі у Анни Миколаївні. Дуже уважна, відчувається що це людина зацікавлена щоб її пацієнти не хворіли. Я відчула ніби вона взяла нас під свою опіку. Таких людей зараз вкрай мало. І коли знаходишь дуже радієш.

Залишити відповідь